Trójnóg lampa stojąca Eliza z niebiesko białą koronką
Opis
![]() |
Abażur lampy wykonany jest z zamszowej tkaniny tapicerskiej w kolorze białym. Wnętrze abażura to ekologiczny nadruk lateksowy o przepięknych, soczystych kolorach. W podświetleniu wzór nadruku ślicznie i delikatnie przebija na zewnętrznej tkaninie. Lampa idealnie rozświetli każde pomieszczenie. Abażur jest odporny na działania promieni UV, dlatego tkanina nie ulega blaknięciu w trakcie użytkowania. Podstawa lampy wykonana jest z drewna sosnowego, pokrytego bezbarwnym, matowym lakierem, co podkreśla kolor naturalnego drewna. Lampa wyprodukowana jest ręcznie. Jest to w całości polska produkcja. Każdy produkt powstaje tuż przed wysyłką. Cena lampy zawiera abażur, akcesoria elektryczne, tekturowe opakowanie i instrukcję obsługi w języku polskim. |
Dane techniczne
| Kolor podstawy | sosnowy |
| Rozstaw nóg | 40 cm |
| Wysokość lampy całkowita | 1,45 m |
| Średnica abażura | 40 cm |
| Wysokość abażura | 20 cm |
| Parametry oprawki | E27 max 40W |
| Kolor oprawki | biały |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor przewodu | przezroczysty |
| Wysokość podstawy | 1,27 m |
| Waga (netto) | 3 kg |
| Inne | można stosować żarówki LED |
| Kolor abażura | biały |
| Kolor wnętrza | nadrukowana grafika |
| Kształt abażura | walec |
| Rodzaj materiału | welur |
| Rodzaj podstawy | trójnóg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Koszyk
