Potrójna lampa wisząca rattanowa Rotang
Opis

Lampy rattanowe
wykonane są z włókien palmy rotangowej. Mają mają bardzo lekką formę oraz piękny i naturalny kolor. Kolekcja rattanowa powstała z myślą o wnętrzach w stylu skandynawskim i boho. W trendach tych dominują meble i dodatki o stonowanych kolorach ziemi, wykonanych przez lokalnych rzemieślników przy użyciu miejscowych gatunków drewna, wiklina, bambusa, lnu, wełny czy gliny. Wszystko ma nosić znamiona pracy rąk ludzkich. I dokładnie tak też powstaje nasza rattanowa kolekcja. Stosujemy tylko naturalny rattan. Nie używamy żadnych tworzyw sztucznych. Lampa od początku do końca tworzona jest ręcznie, dzięki czemu starannie układamy rattanowy splot w strukturę lampy, dbając o każdy szczegół wykończenia.
Cena lampy zawiera abażur, akcesoria elektryczne, tekturowe opakowanie i instrukcję obsługi w języku polskim.
Lampa zostanie wyprodukowana dla Ciebie tuż przed wysyłką. Pani Ela i Pani Jola zadbają, by powstała dla Ciebie piękna rattanowa lampa.
Dane techniczne
| Średnica abażura | 60cm |
| Wysokość abażura | 20cm |
| Parametry oprawki | 1 x E27 max 60 Watt |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Waga (netto) | 1,3 kg |
| Inne | można stosować żarówki LED |
| Kolor abażura | inny |
| Kolor wnętrza | inny |
| Kształt abażura | walec |
| Rodzaj materiału | inny |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Koszyk