Podwójna Lampa wisząca z rattanu Rotang
Opis

Lampy rattanowe
wykonane są z włókien palmy rotangowej. Mają mają bardzo lekką formę oraz piękny i naturalny kolor. Kolekcja rattanowa powstała z myślą o wnętrzach w stylu skandynawskim i boho. W trendach tych dominują meble i dodatki o stonowanych kolorach ziemi, wykonanych przez lokalnych rzemieślników przy użyciu miejscowych gatunków drewna, wiklina, bambusa, lnu, wełny czy gliny. Wszystko ma nosić znamiona pracy rąk ludzkich. I dokładnie tak też powstaje nasza rattanowa kolekcja. Stosujemy tylko naturalny rattan. Nie używamy żadnych tworzyw sztucznych. Lampa od początku do końca tworzona jest ręcznie, dzięki czemu starannie układamy rattanowy splot w strukturę lampy, dbając o każdy szczegół wykończenia. Lampa dostępna jest w 3 rozmiarach. Rozmiar podstawowy do średnica 40cm i wysokość 20cm. Rozmiar większy to średnica 50cm i wysokość 20cm. Rozmiar największy to średnica 60cm i wysokość 20cm.
Cena lampy zawiera abażur, akcesoria elektryczne, tekturowe opakowanie i instrukcję obsługi w języku polskim.
Lampa zostanie wyprodukowana dla Ciebie tuż przed wysyłką. Pani Ela i Pani Jola zadbają, by powstała dla Ciebie piękna rattanowa lampa.
Dane techniczne
| Kolor abażura | beżowy |
| Kolor wnętrza | przezroczysty |
| Kształt abażura | walec |
| Rodzaj materiału | rattan |
| Wysokość całkowita lampy | 100 cm |
| Średnica abażura | Do wyboru: 40cm, 50cm, 60cm |
| Wysokość abażura | 20 cm |
| Kolor abażura | Beżowy |
| Kolor wnętrza | Przezroczysty |
| Kształt abażura | Walec dwuściankowy |
| Rodzaj materiału | Rattan naturalny |
| Parametry oprawki | 1 x E27 max 60 Watt |
| Parametry podsufitówki | Plastikowa w kolorze białym, o wymiarach 10cm x 2cm |
| Długość przewodu | Max 80 cm, możliwość regulacji |
| Kolor przewodu | Beżowy |
| Inne | Można stosować żarówki LED |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Koszyk