Lampa stojąca Ravena filc turkusowa
Opis

Cena lampy zawiera abażur, metalowo-drewnianą podstawę, akcesoria elektryczne, tekturowe opakowanie i instrukcję obsługi w języku polskim.
Każdy produkt powstaje tuż przed wysyłką, dzień przed wysłaniem jej do Ciebie.
... naprawdę :)
Dane techniczne
| Kolor abażura | turkusowy |
| Kolor wnętrza | biały |
| Kształt abażura | stożek |
| Rodzaj materiału | filc |
| Rodzaj podstawy | pojedyńcza |
| Wysokość lampy całkowita | 160 cm |
| Średnica abażura | 50 cm |
| Wysokość abażura | 38 cm |
| Wysokość podstawy | 1,2 m |
| Kolor przewodu | przezroczysty z wyłącznikiem |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Parametry oprawki | 1 x E27 max 40 Watt |
| Waga (netto) | 1,3 kg |
| Inne | można stosować żarówki LED |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Koszyk