Lampa podłogowa potrójna Rotang z naturalnego rattanu
Opis

Lampy rattanowe
wykonane są z włókien palmy rotangowej. Mają mają bardzo lekką formę oraz piękny i naturalny kolor. Kolekcja rattanowa powstała z myślą o wnętrzach w stylu skandynawskim i boho. W trendach tych dominują meble i dodatki o stonowanych kolorach ziemi, wykonanych przez lokalnych rzemieślników przy użyciu miejscowych gatunków drewna, wiklina, bambusa, lnu, wełny czy gliny. Wszystko ma nosić znamiona pracy rąk ludzkich. I dokładnie tak też powstaje nasza rattanowa kolekcja. Stosujemy tylko naturalny rattan. Nie używamy żadnych tworzyw sztucznych. Lampa od początku do końca tworzona jest ręcznie, dzięki czemu starannie układamy rattanowy splot w strukturę lampy, dbając o każdy szczegół wykończenia.
Cena lampy zawiera abażur, drewnianą podstawę, akcesoria elektryczne, tekturowe opakowanie i instrukcję obsługi w języku polskim. Lampę wysyłamy w dwóch opakowaniach, osobno abażur i akcesoria elektryczne, osobno podstawę. Lampa wymaga samodzielnego montażu.
Cena lampy zawiera abażur, akcesoria elektryczne, tekturowe opakowanie i instrukcję obsługi w języku polskim.
Lampa zostanie wyprodukowana dla Ciebie tuż przed wysyłką. Pani Ela i Pani Jola zadbają, by powstała piękna rattanowa lampa.
Dane techniczne
| Kolor podstawy | sosnowy |
| Rozstaw nóg | 40 cm |
| Wysokość lampy całkowita | 1,45 m |
| Średnica abażura | 50 cm |
| Wysokość abażura | 26 cm |
| Parametry oprawki | 1 x E27 max 40 Watt |
| Kolor oprawki | biały |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Kolor przewodu | przezroczysty z wyłącznikiem nożnym |
| Wysokość podstawy | 1,27 m |
| Waga (netto) | 3 kg |
| Inne | można stosować żarówki LED |
| Kolor abażura | beżowy |
| Kolor wnętrza | przezroczysty |
| Kształt abażura | walec |
| Rodzaj materiału | rattan |
| Rodzaj podstawy | trójnóg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Koszyk