Kinkiet Mini Duo Ellegant
Opis

Kinkiet Mini Duo Ellegant
to nasza propozycja dla osób szukających urozmaicenia dla swoich wnętrz. Oferujemy różnorodną gamę kolorów i barw, podaną w ciekawy sposób. Całość tworzy kompozycję miłą dla oka i wpasuje się do różnych rodzajów wnętrz. Abażur lampy wykonany jest z tkaniny satynowej. Wnętrze abażura to delikatna biała, srebrna, złota lub wielokolorowa apla, w odcieniu matowym. Lampa idealnie rozświetli każde pomieszczenie. Abażur jest odporny na działania promieni UV, tkanina nie ulega blaknięciu w trakcie użytkowania. Lampa wyprodukowana jest ręcznie przez nasz wspaniały zespół. Jest to w całości polska produkcja..
... naprawdę :)
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 28 cm |
| Średnica dolna abażura | 30 cm |
| Średnica górna abażura | 25 cm |
| Wysokość abażura | 18 |
| Wysokość podstawy | 16 cm |
| Rodzaj podstawy | Kinkiet metalowy w kolorze czarnym |
| Rodzaj oprawy | 1 x E27 max 60 Watt |
| Inne | można stosować żarówki LED |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Koszyk