Trójnóg lampa stojąca Laximi czarno srebrna
Opis

Trójnóg Laxim
wykonany jest z tkaniny latexowej w kolorze czarnym o przepięknym, gładkim wykończeniu, wzbogaconym delikatnymi rysami. Wnętrze abażura to plastik PCV, pokryty wysokiej jakości srebrną folią z efektem szczotkowanej satyny. Lampa doda elegancji i będzie stanowić piękny akcent dopełniający każdy wystrój wnętrz. Satynowe srebro w podświetleniu daje przepiękny poblask. Podstawa tej lampy do drewniany trójnóg w kolorze matowym czarnym. Abażur jest odporny na działania promieni UV, dlatego tkanina nie ulega blaknięciu w trakcie użytkowania. Abażur można wyczyścić z kurzu i zabrudzeń przy użyciu lekko zwilżonej ściereczki Lampa wyprodukowana jest ręcznie. Jest to w całości polska produkcja.
Cena lampy zawiera abażur, drewnianą podstawę, akcesoria elektryczne, tekturowe opakowanie i instrukcję obsługi w języku polskim. Lampę wysyłamy w dwóch opakowaniach, osobno abażur i akcesoria elektryczne, osobno podstawę. Lampa wymaga samodzielnego montażu.
Każdy produkt powstaje tuż przed wysyłką, dzień przed wysłaniem jej do Ciebie.
... naprawdę :)
Dane techniczne
| Kolor podstawy | czarny |
| Rozstaw nóg | 40 cm |
| Wysokość lampy całkowita | 1,50 m |
| Średnica abażura | 50 cm |
| Wysokość abażura | 25 cm |
| Parametry oprawki | 1 x E27 max 40 Watt |
| Kolor oprawki | biały |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Kolor przewodu | przezroczysty z wyłącznikiem nożnym |
| Wysokość podstawy | 1,27 m |
| Waga (netto) | 3 kg |
| Inne | można stosować żarówki LED |
| Kolor abażura | czarny |
| Kolor wnętrza | złoty |
| Kształt abażura | walec |
| Rodzaj materiału | latex |
| Rodzaj podstawy | trójnóg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Koszyk