Trójnóg lampa stojąca Daminia beżowo złota
Opis

Trójnóg Daminia
wykonany jest z tkaniny tapicerskiej w kolorze beżowym o przepięknym, gładkim wykończeniu, wzbogaconym przeszyciami w formie delikatnej krateczki. Wnętrze abażura to plastik PCV, pokryty wysokiej jakości złotą folią. Lampa doda elegancji i będzie stanowić piękny akcent dopełniający każdy wystrój wnętrz. Satynowa miedź w podświetleniu daje przepiękny poblask. Abażur jest odporny na działania promieni UV, dlatego tkanina nie ulega blaknięciu w trakcie użytkowania. Abażur można wyczyścić z kurzu i zabrudzeń przy użyciu lekko zwilżonej ściereczki Lampa wyprodukowana jest ręcznie. Jest to w całości polska produkcja.
Cena lampy zawiera abażur, drewnianą podstawę, akcesoria elektryczne, tekturowe opakowanie i instrukcję obsługi w języku polskim. Lampę wysyłamy w dwóch opakowaniach, osobno abażur i akcesoria elektryczne, osobno podstawę. Lampa wymaga samodzielnego montażu.
Każdy produkt powstaje tuż przed wysyłką, dzień przed wysłaniem jej do Ciebie.
... naprawdę :)
Dane techniczne
| Kolor podstawy | sosnowy |
| Rozstaw nóg | 40 cm |
| Wysokość lampy całkowita | 1,50 m |
| Średnica abażura | 50 cm |
| Wysokość abażura | 25 cm |
| Parametry oprawki | 1 x E27 max 40 Watt |
| Kolor oprawki | biały |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Kolor przewodu | przezroczysty z wyłącznikiem nożnym |
| Wysokość podstawy | 1,27 m |
| Waga (netto) | 3 kg |
| Inne | można stosować żarówki LED |
| Kolor abażura | beżowy |
| Kolor wnętrza | złoty |
| Kształt abażura | walec |
| Rodzaj materiału | tapicerska |
| Rodzaj podstawy | trójnóg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Koszyk